Зеленський про зміну секретаря РНБО

by Max
Зеленський про зміну секретаря РНБО

Президент Володимир Зеленський прокоментував звільнення секретаря Ради національної безпеки і оборони у вечірньому зверненні 26 березня.

«Я вдячний Олексію Данілову за роботу на посаді секретаря Ради національної безпеки і оборони України. Він переводиться на інший напрямок. Про це пізніше», – сказав він.

Голова держави додав, що новий секретар РНБО Олександр Литвиненко поєднає свій досвід керівництва Службою зовнішньої розвідки України із завданнями Ради нацбезпеки.

Читайте також: «Дні, за які не соромно»: Данілов прокоментував своє звільнення з посади секретаря РНБО

«Новим керівником зовнішньої розвідки став Олег Іващенко, він має відповідний досвід. Загалом очікую зміцнення стратегічних можливостей нашої держави прогнозувати та впливати на процеси, від яких залежить національна безпека нашої держави», – додав Зеленський.

Раніше з указу на сайті президента стало відомо, що Зеленський звільнив Олексія Данілова та призначив на посаду секретаря РНБО колишнього керівника Служби зовнішньої розвідки Олександра Литвиненка.

Данілов, коментуючи звільнення, подякував за можливість «служити своїй країні» та пообіцяв надалі працювати для України.

ІНШІ НОВИНИ