Єрмак у Києві зустрівся із помічником державного секретаря США

by Max
Єрмак у Києві зустрівся із помічником державного секретаря США

Глава Офісу президента України Андрій Єрмак обговорив підготовку безпекової угоди з помічником державного секретаря США у справах Європи та Євразії Джеймсом О’Браєном під час зустрічі у Києві 22 квітня, йдеться на сайті президента України.

Єрмак зауважив, що політики скоординували кроки щодо подальшої роботи над цим документом. Крім того, він подякував США за рішення щодо виділення допомоги Україні.

«Також зосередилися на посиленні санкцій щодо банківського сектору, оборонного комплексу й атомної промисловості держави-агресорки РФ та використанні на користь України заморожених російських активів», – вказано у повідомленні.

Зазначено, що керівник Офісу президента України поінформував про підготовку до першого Глобального саміту миру, який відбудеться у Швейцарії в червні цього року.

Раніше девʼять безпекових угод у межах декларації про підтримку України, ухваленої у Вільнюсі в липні 2023 року країнами «Групи семи», уже підписали з Британією, Німеччиною, Францією, Данією, Канадою, Італією,Нідерландами, Фінляндією, Латвією.

У березні Офіс президента повідомив, що Україна веде схожі переговори з вісьмома країнами: США, Японією, Румунією, Норвегією, Іспанією, Грецією, а також з ЄС.

ІНШІ НОВИНИ