Угорщина блокуватиме санкції ЄС проти РФ, поки Київ не відновить «Дружбу»

by Max

Угорщина блокуватиме пакет санкції ЄС проти Росії, поки Україна не відновить транзит російської нафти трубопроводом «Дружба», повідомив міністр закордонних справ країни Петер Сійярто.

«На завтрашньому засіданні Ради ЄС у закордонних справах ЄС має на меті ухвалити 20-й пакет санкцій. Угорщина його заблокує. Доки Україна не відновить транзит нафти до Угорщини та Словаччини трубопроводом «Дружба», ми не дозволимо просуватися вперед у прийнятті важливих для Києва рішень», – написав він у соцмережі Х.

ІНШІ НОВИНИ