У Раді зареєстрували постанову про звільнення міністра Кубракова

by Max
У Раді зареєстрували постанову про звільнення міністра Кубракова

У Верховній Раді зареєстрували постанову про звільнення Олександа Кубракова з посади віцепрем’єр-міністра з відновлення України, міністра розвитку громад, територій та інфраструктури. Про це йдеться на сайті парламенту

За словами нардепа від фракції «Голос» Ярослава Железняка, проєкт постанови 9 травня має розглянути профільний комітет, потім його винесуть на розгляд сесійної зали.

Олександр Кубраков очолив об’єднане Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури у грудні 2022 року.

Напередодні народний депутат Віталій Безгін повідомив про засідання фракції партії «Слуга народу», де було ухвалено рішення про необхідність поділу повноважень Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України (Мінвідновлення). Він зазначив, що на фракції підтримали «цілком обґрунтовану позицію, що паралельно керувати і питаннями інфраструктури, і питаннями регіональної політики/децентралізації є майже неможливим».

Журналіст Юрій Бутусов 1 травня з посиланням на свої джерела заявив про підготовку відставки міністра інфраструктури Олександра Кубракова. За його словами, на його місце нібито планують призначення міністра оборони Рустема Умєрова.

Центр протидії дезінформації (орган при РНБО) згодом повідомив, що інформація про відставку міністра Умєрова, а також зміни в уряді є фейком. Центр заявив, що верифікував цю інформацію у «відповідних структур», однак у кого саме ЦПД верифікував дані – не уточнювалося.

Наприкінці березня після звільнення низки кількох радників в Офісі президента Володимир Зеленський заявив, що кадрові зміни у державних інституціях продовжаться.

ІНШІ НОВИНИ