У Офісі президента повідомили про підготовку зустрічі Зеленського з Орбаном

by Max
У Офісі президента повідомили про підготовку зустрічі Зеленського з Орбаном

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак провів телефонну розмову з міністром закордонних справ і зовнішньої торгівлі Угорщини Петером Сіярто, йдеться 19 квітня на сайті глави держави.

«Домовилися продовжити докладати спільних зусиль з метою сприяння проведенню найближчим часом зустрічі президента України та Прем’єр-міністра Угорщини», – вказано у повідомленні.

Повідомляється, що співрозмовники відзначили прогрес із ключових питань українсько-угорських відносин і домовилися про двосторонню зустріч наступного тижня.

Раніше стало відомо що, праві політики в Європі закликали припинити підтримку Заходом України у війні проти російських загарбників під час Європейської конференції національного консерватизму. Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан очолив список доповідачів на заході.

Крім того прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбанпривітав президента Росії Володимира Путіна з переобранням, незважаючи на засудження голосування багатьма західними урядами. Він також зазначив, що співпраця між Угорщиною та Росією «дозволяє проводити важливі дискусії навіть у складних геополітичних умовах». За словами Орбана, підтримання діалогу є «фундаментальною умовою для якнайшвидшого встановлення миру».

ІНШІ НОВИНИ