У Міноборони Естонії спростували інформацію щодо ймовірності відправки військ на захід України

by Max
У Міноборони Естонії спростували інформацію щодо ймовірності відправки військ на захід України

Міністр оборони Естонії Ханно Певкур спростував, що країна розглядає можливість відправлення своїх військ на захід України. Про це він розповів естонському суспільному мовнику ERR.

Напередодні американське видання Breaking Defense написало з посиланням на радника президента з безпеки Мадіса Ролла, що уряд Естонії «серйозно обговорює» відправку військових на західну Україну для «тилових» робіт, щоб звільнити військових Збройних сил для боротьби на фронті.

За словами міністра оборони Певкура, в уряді не було конкретної дискусії щодо направлення військових в Україну.

«Тут немає нічого нового. Коли у Франції виникла ідея подумати, чи можуть Європа та союзники зробити щось більше, ця ідея виносилася в різних дискусіях, але вона нікуди не дійшла, тому що наразі серед союзників немає чіткого розуміння того, що це дасть», – сказав міністр.

Читайте також: У НАТО кажуть, що Росія «не має ні наміру, ні можливості» напасти на країни альянсу

Він також додав, що зараз пріоритетом є відправка боєприпасів в Україну та проведення військових навчань в інших країнах, зокрема у Польщі.

Раніше Макрон в інтервʼю виданню The Economist заявив, що готовий розглянути надсилання військ в Україну, якщо від Києва надійде такий запит.

Представники ще кількох європейських країн й альянсу НАТО заперечили плани надіслати війська в Україну на допомогу українським силам у їхньому опорі російській агресії.

У Москві заявили, що прямий конфлікт між НАТО і Росією стане невідворотним, якщо військові альянсу зʼявляться на території України

ІНШІ НОВИНИ