США цього тижня схвалили передачу Ізраїлю тисячі бомб

by Max
США цього тижня схвалили передачу Ізраїлю тисячі бомб

Сполучені Штати цього тижня схвалили передачу Ізраїлю тисяч додаткових бомб, хоча вони не будуть доставлені щонайменше до наступного року, повідомив Reuters з посиланням на представника адміністрації Байдена.

За словами чиновника, схвалена передача включає 1000 бомб MK82, понад 1000 бомб малого діаметру і запали для бомб MK80.

У понеділок, в той самий день, коли відбулося затвердження, Ізраїль завдав удару по Газі, в результаті якого загинули семеро працівників World Central Kitchen (WCK), що займається наданням допомоги. Вашингтон висловив обурення цим нападом і закликав Ізраїль до швидкого розслідування.

Інший американський чиновник заявив, що ізраїльський удар стався набагато пізніше в понеділок після узгодження.

Перший чиновник сказав, що йдеться про боєприпаси, відповідно до дозволів на постачання зброї до Ізраїлю, затверджених давно, і вони не будуть доставлені до 2025 року.

США продовжують постачати зброю своєму союзнику Ізраїлю, незважаючи на зростаючу критику війни в Газі.

Неурядова організація World Central Kitchen 2 квітня підтвердила загибель семи своїх співробітників у Смузі Гази.

За твердженням WCK, її співробітники їхали зоною, де не було бойових дій, у двох броньованих автівках із логотипами організації і в легковому автомобілі.

«Попри координацію переміщення з Армією оборони Ізраїля, конвой був обстріляний, коли виїздив зі складу в Дейр аль-Бала, де команда розвантажила понад 100 тонн гуманітарної харчової допомоги, доправленої до Гази морем», – йшлося в повідомленні.

Серед загиблих були громадяни Австралії, Польщі, Великої Британії, один мав подвійне громадянство США й Канади.

ІНШІ НОВИНИ