Шольц і Макрон проведуть таємну зустріч в Парижі напередодні візиту Сі

by Max
Шольц і Макрон проведуть таємну зустріч в Парижі напередодні візиту Сі

Канцлер Німеччини Олаф Шольц зустрінеться з президентом Франції Емманюелем Макроном у четвер ввечері в Парижі, щоб обговорити політику Європейського Союзу та Китай.

Як пише видання Politico, таємна зустріч двох політиків описується як напівприватний захід: Шольц і його дружина Брітта Ернст перебувають у короткій відпустці у французькій столиці, де вони зустрінуться з Макроном і його дружиною Бріджит у французькому ресторані.

Жоден з радників не братиме участі у вечері, повідомили три особи, які знають про неї і які побажали залишитися анонімними, оскільки їм не дозволено виступати публічно.

Ключовою темою обговорення стане візит Сі Цзіньпіна, який прибуде до Франції в неділю на три дні, а потім відправиться до Сербії та Угорщини. Вечеря стане для Шольца можливістю поінформувати Макрона про його зустріч із Сі Цзіньпіном у Пекіні минулого місяця. Шольц і Макрон також не погоджуються щодо потенційного запровадження мит ЄС на субсидовані китайські електромобілі.

За словами Ноя Баркіна з Німецького фонду Маршалла, який першим повідомив про вечерю, Макрон спробує переконати канцлера приєднатися до нього на зустрічі з Сі наступного тижня разом із президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн.

Іншою ймовірною темою вечері буде політика ЄС, зокрема оборона та її фінансування. Макрон рішуче наполягає на так званих оборонних облігаціях, які передбачатимуть спільний європейський випуск боргових зобов’язань для фінансування військових інвестицій. Шольц поки що відкидав цю ідею.

ІНШІ НОВИНИ