Шмигаль обговорив потребу України в енергообладнанні із головою казначейства Британії

by Max

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зустрівся з канцлером казначейства Великої Британії Джеремі Гантом – про це він повідомив 25 квітня.

Він заявив, що подякував Ганту за підтримку Лондона, в тому числі фінансову допомогу та роботу в напрямку конфіскації російських активів.

Зокрема, він відзначив підготовку наступного пакета військової допомоги, куди увійдуть системи протиповітряної оборони.

Читайте також: Країни G7 долучаться до відновлення енергетичного сектору України ­– уряд

«Так само говорили про потреби України в енергетичному обладнанні. Газотурбінні установки та мобільні котельні допоможуть децентралізувати систему та зробити її менш вразливою до російських ударів», – повідомив голова уряду.

Раніше про зустріч із Гантом повідомив президент Володимир Зеленський. Він заявив, що розмова стосувалася, поміж іншого, санкційної політики проти Росії.

Вночі проти 25 квітня очільник британського казначейства повідомив про візит до Києва, заявивши, що «безпека України – це наша безпека».

Росія в березні здійснила низку ракетних атак по Україні, в тому числі, 22 березня – найбільш масштабну атаку на українську енергетику за останній час. Тоді РФ завдала удару по найбільшій ГЕС України – ДніпроГЕС у Запоріжжі. У компанії «Укргідроенерго» повідомили про серйозні пошкодження. Згодом цілями російських атак були Канівська та Дністровська ГЕС.

ІНШІ НОВИНИ