САП передала до суду справу щодо нардепа про недостовірне декларування криптовалюти

by Max
САП передала до суду справу щодо нардепа про недостовірне декларування криптовалюти

Спеціалізована антикорупційна прокуратура передала до суду обвинувальний акт у справі щодо чинного народного депутата щодо ймовірного недостовірного декларування. Про це заявила пресслужба САП 1 березня.

«Прокурор САП за матеріалами досудового розслідування НАБУ скерував до суду обвинувальний акт стосовно чинного народного депутата, обвинуваченого в умисному внесенні суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей до декларації», – йдеться в заяві.

Розслідування вели детективи Національного антикорупційного бюро під керівництвом САП «за співпраці з компетентними органами США в межах міжнародної правової допомоги», додали в прокуратурі.

Читайте також: Колишній депутат Пашинський повідомив, що вийшов із СІЗО під заставу

САП 31 січня повідомила про підозру чинному народному депутату в умисному недостовірному декларуванні. Йдеться про декларування 2020 року, коли парламентар задекларував криптовалюту вартістю 24,6 мільйона гривень, яка, за його твердженням, належала йому з 2019 року.

Натомість, за даними слідства, криптогаманець йому ніколи не належав, а «всі транзакції з придбання віртуальної валюти здійснювались громадянами іншої держави».

Правоохоронці на незивали імені депутата, проте того ж дня про отримання підозри заявив представник фракції «Слуга народу» Олександр Маріковський. Він назвав це «повним шоком», пояснив неточні дані в декларації помилкою та висловив намір доводити свою невинуватість у суді.

ІНШІ НОВИНИ