На напрямку Вовчанська «вдалося додати впевненості», але обстріли тривають – Зеленський

by Max
На напрямку Вовчанська «вдалося додати впевненості», але обстріли тривають – Зеленський

Президент Володимир Зеленський прокоментував ситуацію на Харківщині у вечірньому зверненні 16 травня.

За його словами, засідання Ставки верховного головнокомандувача, яке він провів у регіоні, стосувалося бойових дій на Харківщині та потреб підрозділів:

«Зараз завдяки нашим Силам, нашим заходам вдалося додати впевненості напрямку Вовчанська. Але російські обстріли не припиняються, загрози є. Сьогодні, зокрема, був поранений керівник адміністрації Вовчанська. Наші контрударні дії тривають – тривають і в інших районах у прикордонні Харківщини. І наших результатів у відбитті штурмів, у знищенні окупанта має стати більше».

Зеленський додав, що на Ставці також обговорювали подальші наміри Росії – «до всіх варіантів ми готуємось».

Читайте також: Генштаб: на Харківському напрямку бої точаться в районах Липців та Вовчанська

Крім того, як зазначив президент, засідання стосувалося ситуації на Донеччині.

«Сьогодні теж детально проаналізували ситуацію на Донеччині – на відповідних напрямках. Покровський, Краматорський, інші… Там найбільша кількість бойових зіткнень, найбільш жорсткі обставини. Звичайно, цей напрямок не залишаємо без уваги», – сказав він.

Раніше 1 Генеральний штаб повідомив, що найбільша активність російських військ спостерігається на Покровському напрямку. На Харківщині основному бойові дії точаться в районах населених пунктів Липці та Вовчанськ

Генеральний штаб Збройних сил України ввечері 15 травня повідомив, що на Куп’янському напрямку українські підрозділи «в результаті інтенсивного вогневого впливу противника» здійснили перегрупування «на більш вигідні позиції». Тоді у штабі додали, що бойові дії ще тривають на напрямках Кислівка – Іванівка, Котлярівка – Піщане, Куземівка – Стельмахівка, Ковалівка – Новоєгорівка.

ІНШІ НОВИНИ