ми не будемо ініціювати жодної ескалації

by Max
ми не будемо ініціювати жодної ескалації

Французький президент Емманюель Макрон після зустрічі у Берліні у форматі Веймарського трикутника – з лідерами Німеччини та Польщі – нічого не сказав стосовно своєї позиції щодо можливостей відправити війська в Україну, натомість повідомив, що була узгоджена позиція не ініціювати ескалацію.

«Ми будемо робити все необхідне стільки, скільки потрібно, щоб Росія не змогла виграти цю війну. Ми продовжуватимемо підтримувати Україну та її народ, скільки знадобиться і, як і з першого дня, не ініціюватимемо жодної ескалації. Але наша рішучість жорстка. Це також передбачає нашу єдність, і тому ми ухвалили рішення щодо кількох ініціатив і, діючи утрьох над дуже конкретними речами», – повідомив Емманюель Макрон після перемовин.

У свою чергу канцлер Німеччини Олаф Шольц вкотре наголосив на підтримці України.

«Ясно одне: ми підтримуємо Україну. Також зрозуміло, що ми не воюємо з Росією. Нашою спільною метою є і залишається забезпечення того, щоб Україна могла ефективно захищатися від російської агресії. Німеччина, Франція та Польща віддані цьому разом зі своїми союзниками та партнерами в Європі та по той бік Атлантики. І ми не відмовимося від своїх зобов’язань», – наголосив він.

ІНШІ НОВИНИ