Міноборони Австралії анонсує пакет допомоги Україні на 100 мільйонів доларів

by Max
Міноборони Австралії анонсує пакет допомоги Україні на 100 мільйонів доларів

Австралія надасть Україні додаткові 100 мільйонів доларів допомоги – про це заявив міністр оборони країни Річард Марлз під час візиту до України, де він зустрічається з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем.

Як цитує пресслужба австралійського уряду, до пакету увійдуть:

  • військова допомога на 50 мільйонів, яка буде надана за підтримки оборонної індустрії Австралії; сюди входять 30 мільйонів доларів на закупівлі безпілотників і ще 15 мільйонів на інше пріоритетне обладнання, в тому числі шоломи, надувні жорсткі човни, взуття, протипожежні маски та генератори
  • 50 мільйонів доларів на системи протиповітряної оборони малої дальності
  • постачання високоточних боєприпасів «повітря – земля»

«Австралія залишається відданою підтримці України в тому, щоб завершити цей конфлікт на своїх умовах», – прокоментував міністр оборони Марлз.

Прем’єр-міністр Шмигаль також підтвердив надання допомоги, уточнивши, що 30 мільйонів доларів на безпілотники будуть витрачені в межах «коаліції дронів» для України.

Читайте також: «Ми переможемо» – військовий ветеран зі США, який воює за Україну

Крім того, Австралія передасть Україні боєприпаси класу «повітря-земля».

Він подякував Марлзу за «за глибоку залученість в українські справи, за дієву солідарність, за конкретні речі, які робить Австралія для України».

Як уточнили в Міноборони Австралії, окрім України, напередодні Марлз також відвідав Польщу, де зустрівся з польським колегою Владиславом Косіняком-Камишем. Вони обговорили війну в Україні та її глобальні наслідки, в тому числі «кричуще порушення Росією Статуту ООН».

ІНШІ НОВИНИ