йшлося про інтеграцію України в ЄС та НАТО

by Max
йшлося про інтеграцію України в ЄС та НАТО

У понеділок, 15 квітня, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч із міністеркою закордонних справ Ісландії Тордіс Гильфадоттір.

«Дорогою на Spring Meetings МВФ і Світового банку провів зустріч із Міністеркою закордонних справ Ісландії Тордіс Гильфадоттір. Подякував за допомогу у створенні Міжнародного реєстру збитків під час саміту Ради Європи в Рейк’явіку. Продовжуємо працювати над міжнародним фондом та комісією, аби спрямувати конфісковані російські активи на потреби України», – написав Шмигаль у фейсбуці.

Крім того, сторони обговорили інтеграцію України в ЄС і НАТО. Шмигаль зазначив, що «Україна цінує допомогу Ісландії в цьому напрямку».

«Також подякував за військову підтримку, зокрема долучення до чеської ініціативи із закупівлі артилерійських боєприпасів. Наголосив на важливості посилення ППО України, аби захистити людей та критичну інфраструктуру», – написав урядовець.

Зокрема, сторони обговорили реалізацію формули миру президента України Володимира Зеленського.

Раніше стало відомо, що уряд Ісландії виділить майже 2 мільйони євро на чеську ініціативу щодо закупівлі снарядів для України.

ІНШІ НОВИНИ